PRÁVNÍ AUDITOR/KA (České Budějovice)

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PRÁVNÍ AUDITOR/KA". Nástupní mzda je 24 770 – 36 470 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRÁVNÍ AUDITOR/KA
Obor(y):
Právo
Obec:
České Budějovice
Mzda:
24 770 – 36 470 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Prokišova
Prokišova 1202/5
37001

Další informace o volném místu

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle do 31.5.2024
Nástup: dle dohody.
Náplň práce: vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek nebo stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů včetně případného řešení věcně a právně složitých případů; vypracovávání smluv; zajišťování právních auditů všech úkonů právní povahy pro Územní pracoviště, včetně Odloučených pracovišť; specializovaná odborná činnost v oblasti majetkoprávní a restituční; metodická činnost v oblasti majetkoprávní; komplexní koordinace postupů veřejného zadavatele při zadávání veřejných zakázek za používání různých druhů zadávacího řízení; zpracovávání návrhů podání k soudům, správním úřadům a jiným orgánům; zajišťování auditu smluv veřejných zakázek malého rozsahu; členství v komisích, pracovních skupinách a poradních orgánech.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo a právní věda; vysokou odbornost a profesionalitu; výbornou znalost občanského práva a právních předpisů upravujících činnost Úřadu (např. zákon č. 219/2000 Sb., zákon č. 201/2002 Sb., zákon č. 134/2016 Sb.); samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, loajalitu. Vhodné i pro absolventy (diplom při nástupu do pracovního poměru nutný). Zkušenosti ve státní správě nebo samosprávě v oblasti majetkoprávní výhodou. Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru. Splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. Při nástupu do pracovního poměru požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.
Požadujeme zaslání životopisu s průběhem praxe, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům, kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Úřad si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu nejpozději do 19.9.2021 (předmět e-mailu nebo dopisu: VŘ PA).

Kontakt na zaměstnavatele

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Prokišova
Prokišova 5, 37001 České Budějovice 1

Dana Němcová
referentka ředitele ÚP
dana.nemcova@uzsvm.cz


Poslední změna: před 3 týdny