PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/ICE (České Budějovice)

Probační a mediační služba nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/ICE". Nástupní mzda je od 24 770 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/ICE
Obor(y):
Administrativa , Služby , Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 24 770 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Probační a mediační služba - středisko České Budějovice
Lannova tř. 117/63
37001

Další informace o volném místu

Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu ve společenskovědní oblasti, bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalost práce na PC- uživatelská úroveň MS Office, Word, Excel, Power Point, schopnost pracovat v týmu, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, odolnost vůči stresu, ochota vzdělávat se, zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.
Náplň práce: výkon činností probačního úředníka daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení, součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zadaných úkolů.
Zam.výhody: platová třída11 (po zapracování 12. platová třída, dle Přílohy č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), po osvědčení ve zkušební době osobní ohodnocení; rizikový příplatek; zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou; zařazení do specializačního a dalšího odborného vzdělávání; 5 týdnů dovolené; 5 dnů zdravotního volna; stravenky; pravidelné pracoviště; přátelské a podporující pracovní prostředí; zázemí stabilní organizace.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zašlete nejpozději do 26.5.2022 na e-mail: mstech@pms.justice.cz (do předmětu uveďte VŘ- Probační úředník) nebo písemně na adresu Probační a mediační služba České Budějovice Lannova třída 117/63, 370 01 České Budějovice, k rukám Mgr. Marka Štěcha. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny