PROCESNÍ TECHNOLOG/ŽKA (České Budějovice)

EGE, spol. s r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROCESNÍ TECHNOLOG/ŽKA". Nástupní mzda je 45 000 – 55 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROCESNÍ TECHNOLOG/ŽKA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
45 000 – 55 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
EGE, spol. s r.o.
Novohradská 397/34
37001

Další informace o volném místu

Náplň práce: optimalizace výrobních procesů; definování standardních časů; řízení kapacit procesů a rozšiřování úzkých míst; zvyšování robustnosti procesu z pohledu kvality a bezpečnosti; spolupráce na nových investičních požadavcích a na digitalizaci výroby.
Kvalifikace: ÚSO / VŠ vzdělání technického směru; komunikativní znalost AJ; výborná znalost MS Office; znalost principů štíhlé výroby (DMAIC, Kaizen, MUDA, 6sigma, TPM, FMEA).
Nabízíme: zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy; práci v širším centru Č. Budějovic- výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy; výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona; vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky; kulturní a společenské akce pro zaměstnance; 5 týdnů dovolené ročně; zajímavé finanční ohodnocení, měsíční odměny, 13. plat; věrnostní odměny; příspěvek na penzijní připojištění; dotované stravování přímo v areálu firmy; investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy); NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 40.000 Kč.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem