PROGRAMÁTOR/KA PLC (České Budějovice)

NUMERICA s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROGRAMÁTOR/KA PLC". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROGRAMÁTOR/KA PLC
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Rádi bychom do našeho týmu našli kolegu, který bude mít: minimálně SŠ vzdělání ale preferujeme VŠ nebo VOŠ v oblasti elektrotechniky nebo automatizace; znalost některého typu PLC (Siemens, Wago, Eaton, Mitsubishi, ABB apod.) a programovacích nástrojů (FBD, SFC, ST apod.); praxi a zkušenosti s tvorbou SW pro PLC (programování PLC); schopnost realizace systému MaR nebo SKŘ podle projektu.
Oceníme pokud bude mít: schopnost tvorby projektové dokumentace, znalosti HW komponent systémů, znalosti principů SCADA/HMI (In Touch, WinCC, Scalence), znalosti průmyslových komunikací (Profibus, Modbus apod.), výhodou je schopnost komunikace v AJ nebo v NJ, praxi v oboru (alespoň 2 roky na obdobné pozici), řidičský průkaz skupiny B.
Co můžeme nabídnout? Zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií; motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výši mzdy v rozsahu 35 - 50 tis. od zkušební lhůty k prokázání znalostí, roste po zapracování a s nabytou praxí; zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením; možnost profesního růstu; mimopracovní společné aktivity.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, bonusový systém odměňování.
Nástup: dle dohody.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 dny