PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací JUNIOR (České Budějovice)

NUMERICA s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací JUNIOR". Nástupní mzda je 25 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací JUNIOR
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Možnost zkráceného pracovního úvazku.
Co Vás čeká? Programování, vývoj; návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování; příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů; interní testování a řešení chyb z testování i provozu.
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání; základní znalost OOP; základní znalost C#; základní HTML, CSS, PHP; základní JavaScript; základní znalosti SQL (MySQL nebo MS SQL); časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu; ochotu učit se novým věcem.
Oceníme znalosti: Bootstrap; ASP.NET Core; znalost verzovacího nástroje jako např. GIT, CVS; znalost JQuery; XML, XSLT, UML a Web Services.
Co můžeme nabídnout? Zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií; motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výše mzdy až 45 tis. podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií; zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením; možnost profesního růstu; mimopracovní společné aktivity.
Nástup: dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny