PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ SENIOR (České Budějovice)

dataPartner s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ SENIOR". Nástupní mzda je 45 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ SENIOR
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
45 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
dataPartner,s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Co Vás čeká? Programování a vývoj; návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování; příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů; interní testování a řešení chyb z testování i provozu; konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.
Požadujeme: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání; praxi v oboru min. 3 roky na srovnatelné pozici; dobrou znalost objektového programování (PHP, C# ...); pokročilou znalost JavaScript, JQuery; dobré znalosti HTML, CSS; znalosti principů transakční/ relační SQL databáze (MySQL, MS SQL, Oracle ...); časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu.
Oceníme znalosti: aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS; Bootstrap; ASP.NET Core; XML, XSLT, UML; Web Services.
Co můžeme nabídnout? Zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií; motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výše mzdy až 70 tis.podle praxe; zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením; možnost profesního růstu; mimopracovní společné aktivity, firemní akce.
Nástup: dle dohody
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny