PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR (České Budějovice)

NUMERICA s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR". Nástupní mzda je 45 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
45 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Možnost zkráceného pracovního úvazku.
Co vás čeká? Programování a vývoj; návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování; příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů; interní testování a řešení chyb z testování i provozu; konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání; praxi v oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici; dobrou znalost objektového programování (PHP, C# ...); pokročilou znalost JavaScript, JQuery; dobré znalosti HTML, CSS; znalosti principů transakční/ relační SQL databáze (MySQL, MS SQL, Oracle ...); časovou flexibilita, odpovědnost, kreativitu.
Oceníme znalosti: aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS; Bootstrap; ASP.NET Core; XML, XSLT, UML a Web Services.
Co můžeme nabídnout? Zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií; motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výše mzdy až 70 tis. podle praxe; zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením; možnost profesního růstu a mimopracovní společné aktivity.
Nástup: dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny