PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA - KOORDINÁTOR/KA (České Budějovice)

FIEDLER AMS s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA - KOORDINÁTOR/KA". Nástupní mzda je 30 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA - KOORDINÁTOR/KA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
FIEDLER AMS s.r.o.
Lipová 1789/9
37005

386 358 274

Další informace o volném místu

Fiedler jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Pracujeme nejen pro peníze ale i pro dobrý pocit. Naše řešení pomáhá, aby nám tekla čistá voda, aby se dalo v řekách koupat, abychom věděli včas o blížící se velké vodě, aby se zpřesnila předpověď počasí. Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.
Požadujeme: zkušenosti s řízením a koordinací projektů; vysokou organizovanost a systematičnost; schopnost navrhovat zlepšení procesů; týmovost, proaktivitu a orientaci na výsledek; komunikační a vyjednávací schopnosti; znalost MS Excel na výborné úrovni; řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce: řízení a realizace projektů (tvorba plánu projektu, organizování schůzek atd.); analýza požadavků zákazníka na nový produkt a jejich předzpracování pro náš realizační tým; dohled při nasazování produktu (při instalaci prvního prototypu u zákazníka, testování); poskytnutí podkladů pro zpracování zpráv o realizaci projektů; koordinace požadavků vůči jiným týmům ve firmě (sw/hw tým, výroba atd.); podpora managementu v dohlížení a koordinaci jednotlivých projektů. Projekty jsou zaměřeny na Industry 4.0, jde o projekty digitalizace a automatizace výroby v průmyslových provozech. Jedná se o sledování spotřeb, teplot, průtoků, tlaků, počtu vyrobených kusů atd. za účelem efektivnější výroby a snižování nákladů.
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, práci na zajímavých projektech, firemní benefity, tvůrčí vědecké prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

FIEDLER AMS s.r.o.
Kontakt
386 358 274
jobs@fiedler.company


Poslední změna: před 9 měsíci