PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA DOTAČNÍCH PROGRAMŮ (České Budějovice)

NUMERICA s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA DOTAČNÍCH PROGRAMŮ". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA DOTAČNÍCH PROGRAMŮ
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
České Budějovice
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: práce na žádostech o dotace z národních zdrojů a fondů EU; řízení projektů spolufinancovaných z dotací a grantů; práce na průběžných a závěrečných zprávách a žádostech o platbu; komunikace s poskytovateli dotace, partnery projektů, klienty; realizace výběrových řízení veřejných zakázek.
Požadavky: min. středoškolské vzdělání s maturitou, preferujeme vzdělání VŠ; min. praxe v oboru 2 roky; výborná znalost práce s počítačem (MS Office, internet); znalost práce se systémy dotačních titulů OP PIK, TA ČR apod.; základní povědomí o principech účetnictví; spolehlivost, pečlivost a komunikativní dovednost; ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání; schopnost týmové práce.
Oceníme praxi: s podáváním projektových žádostí o dotace z národních zdrojů a fondů EU; s podáváním zpráv poskytovateli; s realizací výběrových řízení.
Co můžeme nabídnout? Zajímavou, samostatnou práci; zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; zaškolení, možnost profesního růstu; systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů; motivující platové ohodnocení podle délky praxe a schopností 35 - 45 tis. Kč.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny