PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA - TECHNICKÁ PODPORA (České Budějovice)

NUMERICA s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA - TECHNICKÁ PODPORA". Nástupní mzda je 30 000 – 55 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA - TECHNICKÁ PODPORA
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 55 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

774142439

Další informace o volném místu

Hledáme posilu našeho týmu v oddělení podpory implementace.

požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání (zaměření na IT/MES výhodou), dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace, znalosti z oblasti IT (zkušenosti se správou a vývojem podnikových systémů), zkušenosti se zaváděním aplikací IT min. 10 let, komunikační schopnosti a dobré vystupování, časová flexibilita, odpovědnost za svěřené projekty; schopnost týmové i samostatné práce, řidičský průkaz B (aktivní řidič)

oceníme: znalosti integrace podnikových systémů ve výrobě, znalost řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 výhodou), znalost péče o zákazníky (komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů podnikových systémů)

pracovní náplň: utváření produktové strategie, změn a vylepšení produktů, podílení se na obchodních procesech a systémových analýzách, zavádění nové aplikace a návazné procesy u zákazníků, uživatelská podpora zákazníků

nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic, atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP na dobu neurčitou, zaškolení, možnost profesního růstu, systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů, práce s využitím moderních technologií, motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů), výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií)

zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek a konec pracovní doby, příspěvek na stravování, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování

V případě zájmu zašlete životopis na email personalni@numerica.cz

Kontakt na zaměstnavatele

NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Ing. et. Bc. Radka Balounová
Projektová manažerka
774142439
personalni@mumerica.cz


Poslední změna: před 2 měsíci