Provozně-obchodní dispečer decentrálních zdrojů (České Budějovice)

UCED s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "Provozně-obchodní dispečer decentrálních zdrojů". Nástupní mzda je 32 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Provozně-obchodní dispečer decentrálních zdrojů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
32 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
UCED s.r.o., provozovna České Budějovice
Lidická tř. 2331/6a
37001

Další informace o volném místu

Pracovní náplň a odpovědnosti: součástí útvaru Nová energetika je provoz a správa zdtojů. Z pohledu vypsané pracovní pozice se jedná o dispečerský dohled a provoz vlastních, popř. externích decentrálních energetických zařízení zapojených do COD (Kogenerační jednotky, elektrokotle, FVE, baterie, apod.).
Konkrétní činnosti COD pracoviště jsou následující:
Provoz zdrojů dle stanovené provozně obchodní strategie a provozní instrukce a spolupodílení se na její optimalizaci.
Obchodování na krátkodobých trzích s elektřinou a obchodování služeb flexibility v rámci podpůrných služeb pro ČEPS a regulační elektřiny pro subjekt zúčtování.
Dododržování postupů a činností zvláště související s podpůrnými službami (skladba jednotlivých zařízení, dodržování termínů ČEPS, příprava provozu, hlášení neplnění služby apod.).
Aktivní řešení poruchových stavů a událostí na jednotlivých zařízeních (součinnost s místní obsluhou a smluvními servisními partnery).
Aktivní monitoring a objednávka servisních úkonů na jednostlivých zařízeních.
Správa provozního deníku COD.
Příprava měsíčních výkazů pro UCED decentrální zdroje.
Co očekáváme: zodpovědný a spolehlivý přístup, proaktivní řešení neočekávaných událostí, schopnost se rychle rozhodovat, analytické myšlení.
Kvalifikace: dosažené minimálně SŠ vzdělání, orientace na velkoobchodním trhu s elektřinou (podložená nejlépe několikaletou praxí), zkušenosti na podobné pracovní pozici výhodou.
Co nabízíme: ZM- 32 000,- -junior, 40 000- seniorní pozice s praxí, čtvrtletní odměny a roční bonus, 25 dní dovolené, stravenkový paušál.
V případě zájmu kontaktujte paní Kunclovou na e-mailu: Hana.kunclova@uced.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny