PROVOZNÍ ASISTENT/KA-PŘÍPRAVÁŘ/KA (Vráto)

Klein Building s.r.o. nabízí v obci Vráto volnou pracovní pozici "PROVOZNÍ ASISTENT/KA-PŘÍPRAVÁŘ/KA". Nástupní mzda je 30 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROVOZNÍ ASISTENT/KA-PŘÍPRAVÁŘ/KA
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Vráto
Mzda:
30 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Klein Building s.r.o., Vráto

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: Vráto- Na Pěšině, developerský projekt stavba.
Náplň práce: tendrování subdodavatelů a ostatních poptávek v rámci zakázek; tvorba srovnávacích tabulek; předvýběr subdodavatelů; příprava podkladů pro objednávky a smlouvy; příprava kolaudačních podkladů, samotná kolaudace; personální administrativa divize; vedení skladových/majetkových položek; kontrola evidence docházky zaměstnanců a komunikace s vedením společnosti.
Odpovědnosti: splnění termínů ze stavebního povolení včetně zadání od nadřízeného; příprava ke kolaudaci; chod staveništních kanceláří; kontrola nákladů na ZS (zařízení staveniště); včasné informování o termínech vedení; odpovědnost nad svěřeným majetkem.
Předpoklady: praxe ve stavebnictví a zájem o obor; minimálně SŠ vzdělání s maturitou (stavebně-ekonomického zaměření výhodou); velkou výhodou je znalost a orientace ve stavebních programech (Archicad); uživatelská znalost MS Word, Excel, PowerPoint; samostatnost, pečlivost, flexibilita, dochvilnost; trestní bezúhonnost; organizační a komunikační schopnosti; vhodné i pro cílevědomé absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru.
Nabízíme: možnost podílet se na vývoji Klein Building s.r.o.; možnost být součástí na zajímavých a úspěšných projektech pod vedením zkušených stavitelů a manažerů; mobilní telefon, PC; 4 týdny dovolené; nadstandardní podmínky při výkonu profese v zázemí stavby, občerstvení na pracovišti; kolektiv, který má v krvi chuť se posouvat a mít zaměstnání jako koníček; zajímavé finanční ohodnocení odpovídající výkonu.
Nástup: ihned/dohodou.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny