RECEPČNÍ NA KOLEJÍCH JIHOČESKÉ UNIVERZITY (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "RECEPČNÍ NA KOLEJÍCH JIHOČESKÉ UNIVERZITY". Nástupní mzda je od 118 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
RECEPČNÍ NA KOLEJÍCH JIHOČESKÉ UNIVERZITY
Obor(y):
Administrativa , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 118 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - Koleje a menzy
Studentská 800/15
37005

Další informace o volném místu

Náplň práce: poskytování služeb hotelové recepce v nepřetržitém provozu (denní/noční směny), zajištění služeb studentů, zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem studentů a hotelových hostů, péče o studenty a hosty, včetně osobního jednání a řešení jejich požadavků, práce s ubytovacím programem, vybírání poplatků za ubytování studentů a hostů JU, hmotná zodpovědnost, dílčí administrativní práce.
Požadujeme: základní znalost práce na PC, aktivní přístup, komunikativnost, samostatnost a časovou flexibilitu, pracovní odpovědnost a schopnost pracovat v týmu.
Nabízíme: zajímavou práci v přátelském kolektivu, mzdu v souladu se Mzdovým předpisem JU (příplatek za směnnost a výk. prémie); zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: říjen 2022 nebo dle dohody.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Strukturovaný profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením "recepční na kolejích JU" zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 9. 10. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny