ŘEDITEL/KA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ŘEDITEL/KA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ŘEDITEL/KA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU
Obor(y):
Finance , Management , Výchova a vzdělávání
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - Rektorát
Branišovská 1645/31a
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: komplexní řízení činností Předškolního zařízení včetně odpovědnosti za hospodaření a personální obsazení.
Požadujeme: vzdělání dle Zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě
v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů a znalost tohoto zákona; kompetence v oblasti řízení vzdělávání a výchovy, v oblasti vedení pracovníků postaveného na vizi, v oblasti řízení školy jako správního subjektu, v oblasti vedení a řízení sebe sama; motivaci pro práci s cílovou skupinou, komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost a ochota týmové práce, časová flexibilita a kreativita, psychická vyrovnanost a odolnost; ochotu dále se vzdělávat v oboru; znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel); občanskou a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost; znalost AJ je výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: 1. 8. 2022 nebo po dohodě.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, návrh koncepce a vzdělávacího programu dětské skupiny (max. rozsah 3 stran formátu A4) s označením "Ředitel DS" zasílejte na e-mail personalni@jcu.cz do 30. 6. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem