REFERENT/KA NÁKUPU (České Budějovice)

EGE, spol. s r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "REFERENT/KA NÁKUPU". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
REFERENT/KA NÁKUPU
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
EGE, spol. s r.o.
Novohradská 397/34
37001

Další informace o volném místu

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: nákupní marketing; hledání nových dodavatelů; příprava výběrových řízení a rámcových smluv; realizace nákupu materiálu dle požadavků; optimalizace skladových zásob; kontrola materiálového krytí zakázek.
Kvalifikace: ÚSO/VŠ vzdělání technického směru; znalost AJ na úrovni min. B2; výborná znalost MS Office; řidičský průkaz; obchodní a komunikační dovednosti.
Zaměstnanecké výhody: práce v Č. Budějovicích- dobrá dostupnost, parkoviště v areálu firmy; výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona; vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky; kulturní a společenské akce pro zaměstnance; 5 týdnů dovolené ročně; zajímavé finanční ohodnocení, měsíční odměny, 13. a 14. plat; věrnostní odměny; příspěvek na penzijní připojištění; dotované stravování přímo v areálu firmy; investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace; NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 40.000 Kč.
Kontakt: e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem