REFERENT/KA ODD. HOSPODÁŘSKÉ SPRÁVY ODBORU HOSPODÁŘSKO SPRÁVNÍHO (České Budějovice)

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "REFERENT/KA ODD. HOSPODÁŘSKÉ SPRÁVY ODBORU HOSPODÁŘSKO SPRÁVNÍHO". Nástupní mzda je 23 390 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
REFERENT/KA ODD. HOSPODÁŘSKÉ SPRÁVY ODBORU HOSPODÁŘSKO SPRÁVNÍHO
Obor(y):
Administrativa
Obec:
České Budějovice
Mzda:
23 390 – 34 370 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Prokišova
Prokišova 1202/5
37001

Další informace o volném místu

PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Zajišťování realizace investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace investic, výběr a koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby, přebírání prací, prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace a zpracovávání zápisů a protokolů o předání staveb, zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu jejich realizace. Technickoekonomické hodnocení efektivnosti investic včetně návrhů opatření na změny. Posuzování stavu zejména administrativních budov a areálů z hlediska nákladů na rekonstrukci a možného využití (včetně navrhování variantního řešení pro jednotlivé lokality). Provádění technického a stavebního dozoru. Zpracovávání návrhů investičních plánů. Příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce. Zabezpečování administrativních činností při realizaci stavebních prací v rámci investičních akcí ÚP.
Požadujeme: minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, případně střední vzdělání s maturitní zkouškou a praxí minimálně 3 roky v oblasti přípravy a rozpočtování staveb; obor vzdělání stavebnictví výhodou; zkušenosti s prováděním technického dozoru investora či stavebního dozoru výhodou; orientaci v pasportizačních plánech objektů; ekonomické a právní povědomí; splnění ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.; praxe a dovednosti ze státní správy nebo územních samosprávních celků výhodou; rychlé, věcné a konstruktivní jednání, samostatnost, schopnost kooperace, aktivní přístup k řešení problémů, velmi dobrá schopnost plánování a organizování práce, pečlivost a komunikační schopnosti, loajalita, zodpovědnost, profesionální vystupování, časovou flexibilitu, schopnost analytického myšlení; řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič.Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru. Splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. Při nástupu do pracovního poměru požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů.
Požadujeme zaslání životopisu s průběhem praxe, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete mailem nebo poštou na níže uvedenou adresu nejpozději do 22. 6. 2023 (předmět mailu nebo dopisu: VŘ ref HS).
Kontak na zaměstnavatele e-mailem: dana.nemcova@uzsvm.cz - předmět mailu: VŘ ref HS

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: předevčírem