REFERENT/KA ODDĚLENÍ NÁKUPU (České Budějovice)

TSE ELECTRONICS spol. s r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "REFERENT/KA ODDĚLENÍ NÁKUPU". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
REFERENT/KA ODDĚLENÍ NÁKUPU
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
TSE ELECTRONICS spol. s r.o.
Mánesova 390/74
37001

Další informace o volném místu

Jsme společnost TSE ELECTRONICS a zabýváme se elektronikou pro odvětví automotive. Osazujeme desky plošných spojů pro světové značky automobilů, jako jsou Aston Martin, BMW, Toyota, Ford. Naše plně automatické osazovací linky vyprodukují měsíčně přibližně 600 000 ks desek plošných spojů.
Náš tým nákupu se stará o to, aby na strategické i operativní úrovni zásobovali příslušnými komponenty právě tyto osazovací linky.
Právě nyní máš šanci dostat se do našeho týmu nákupčích a podílet se tak na plnění projektů v oblasti automotive.
Jsi-li absolvent, nabídneme ti vhodnou práci po škole, kdy budeš pracovat na mezinárodních projektech za podpory nejmodernějších technologií v oboru.
Jsi-li člověk s praxí, nabízíme ti další získání zkušeností v elektrotechnickém oboru, který má budoucnost.
Tvým úkolem bude především: naceňování nových projektů; vyjednávání cen s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů; příprava realizace projektů; spolupráce s projektovým manažerem při zavádění nových projektů; správa dat v interním systému; reporting.
Očekáváme od Tebe: vzdělání nejlépe technického směru, ale není podmínkou; komunikativní znalost AJ - budeš komunikovat se zahraničními dodavateli, jinak než anglicky se s nimi nedomluvíš; znalost práce v Excel. Je nutné pokročilou znalost systému jako jsou vyhledávací funkce, formátování dat, zpracování dat; s aktivním přístupem, samostatností, spolehlivostí a flexibilitou zapadneš do našeho týmu nákupčích; zkušenosti z oblasti elektrotechnické výroby vítány; pozice je vhodná také pro absolventy SŠ/VŠ - neváhej a ozvi se nám!
Co vše ti můžeme nabídnout: důkladné zaškolení na dané pracovní místo, aby sis mohl být jistý svou odvedenou prací; jsme česká společnost, ale vyrábíme produkty pro světové značky v automotive; pokud nejsi z Českých Budějovic, sídlíme 5 minut chůze od vlakového nebo autobusového nádraží - dojíždění Ti tedy nezabere více času než je potřeba; sídlíme v centru, ale nabídneme ti vlastní parkoviště, k dispozici je i kolostav; jsme stabilní zaměstnavatel, jako důkaz Ti nabídneme rovnou pracovní smlouvu na dobu neurčitou; na odpočinek máš k dispozici 5 týdnů dovolené za kalendářní rok, kdy si sám rozvrhuješ její čerpání (nemáme celozávodní dovolenou); máme zde vlastní jídelnu, kam nám dováží 5 druhů jídel každý den, a to pro Tebe pouze za 30,- Kč/oběd nebo večeře; přispějeme Ti na penzijní nebo životní připojištění; pokud máš děti, rádi ti přispějeme na jejich dětské pobyty/tábory, na školní potřeby; budeš u nás pracovat v čistém a teplém prostředí; pro naše zaměstnance pořádáme různé firemní akce, kde se ještě lépe poznáme.
Pojď na to a zašli mi Tvůj strukturovaný životopis. Následně si sjednáme nezávaznou schůzku, kde se Ti bude věnovat vedoucí obchodního úseku, který Ti řekne více o nabízené pozici a pracovnímu místu.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem