REFERENT/KA PODPORY PRODEJE-PRACOVNÍK/ICE NA POBOČCE (České Budějovice)

ELYN ENERGIE a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "REFERENT/KA PODPORY PRODEJE-PRACOVNÍK/ICE NA POBOČCE". Nástupní mzda je od 22 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
REFERENT/KA PODPORY PRODEJE-PRACOVNÍK/ICE NA POBOČCE
Obor(y):
Administrativa
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 22 900 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
ELYN ENERGIE a.s.
Lannova tř. 89/47
37001

Další informace o volném místu

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Skupina ELYN se věnuje poradenství v oblasti energetiky a energetických projektů, financí, investic, realitních služeb, telefonních služeb, účetnictví a je dodavatelem elektřiny a plynu.
POŽADUJEME: preciznost, spolehlivost, komunikační dovednosti, pozitivní přístup, práce v oboru výhodou, trestní bezúhonnost, dochvilnost, min. základní znalost oblasti energetiky je výhodou, pokročilá znalost balíčku MS Office.
Náplní práce bude zejména odbavení klientů na pobočce, kteří chodí se stávajícími i novými požadavky na správu jejich odběrných míst elektřiny či plynu, tvorba cenových nabídek, evidence a zpracování obchodních případů, zpracování podkladů a smluv + administrativa.
NABÍZÍME: fixní mzda (nástup 22.900 Kč, následně dle tarifní stupnice), příspěvek na stravování ve výši 100 Kč/ den (stravenkový paušál), 5 týdnů dovolené, 3x sick days, zvýhodněný zaměstnanecký tarif vč. neomezených mobilních dat, zvýhodněné ceny za odběr elektřiny a plynu aj. produktů skupiny ELYN, přátelský kolektiv, týmové akce a večírky.
KONTAKT: telefonicky (9:00 - 15:00 hod.) nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci