REFERENT/KA ÚSEKU INVESTIC A TECHNICKÉ SPRÁVY MAJETKU (Borovany)

Město Borovany nabízí v obci Borovany volnou pracovní pozici "REFERENT/KA ÚSEKU INVESTIC A TECHNICKÉ SPRÁVY MAJETKU". Nástupní mzda je 22 800 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
REFERENT/KA ÚSEKU INVESTIC A TECHNICKÉ SPRÁVY MAJETKU
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Borovany
Mzda:
22 800 – 31 240 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Borovany
Žižkovo nám. 107
37312

Další informace o volném místu

Druh práce: zajišťování přípravy, zpracování a realizace investičních akcí včetně financování, projektové přípravy apod., příprava a zadávání veřejných zakázek, koordinace dodavatelů a přebírání prací, zjišťování dotačních zdrojů a zpracování žádostí o dotace včetně komplexní administrace, řízení, koordinace a kontrola provozu technické správy majetku včetně energetiky a lesního hospodářství.
Platová třída: tarifní třída 10 dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů od 22 800 Kč do 31 240 Kč, osobní ohodnocení (po uplynutí zkušební doby), příplatek za vedení.
Minimální vzdělání: VŠ nebo SŠ technického směru (stavební).
Požadavky pro vznik pracovního poměru: znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet, základní přehled GIS), dobré organizační a komunikativní schopnosti, časová flexibilita, platný řidičský průkaz skupiny "B", trestní bezúhonnost, u středoškolsky vzdělaného uchazeče praxe 3 roky v činnostech podle požadovaného druhu práce podmínkou.
Nástup možný od: ihned, jinak dle dohody.
Informace o volném místě podá: Mgr. Jana Timmermansová, tajemnice MěÚ Borovany, tel. 725 032 552, e-mailová adresa: tajemnik@borovany-cb.cz.
Přihlášku je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 17. 5. 2022.
Ústní pohovory proběhnou dne 19.5. 2022, konkrétní čas pohovoru bude uchazeči sdělen telefonicky nebo e-mailem.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.
Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vzniknou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny