ŘIDIČ sk. C (Dobrá Voda u Českých Budějovic)

DONICAR s.r.o. nabízí v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic volnou pracovní pozici "ŘIDIČ sk. C". Nástupní mzda je od 31 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ŘIDIČ sk. C
Obor(y):
Doprava
Obec:
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Mzda:
od 31 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
DONICAR s.r.o.
U Rybníka 1876/9
37316

Další informace o volném místu

Hledáme řidiče skupiny C na solo v prosperující a zdravé firmě. Jedná se o Daf LF 45.250. Nakládky jsou stabilní v okolí Českých Budějovic a vykládá se zejména v příhraničí AT, DE odkud se vozí zpátečky zpět do jižních Čech, nebo se jezdí i poprázdnu. Parkování je v areálu v Českých Budějovicích, případně po dohodě v místě bydliště řidiče. Jezdí se od pondělí do pátku. Víkendy jsou vždy volné, když je řidič šikovný, vyjde mu i dvakrát v týdnu pauza doma. Svátky jsou buď volné, nebo s příplatkem. Pokud řidiči nevychází páteční dojezd domů a zůstal by například 30 km od ČB, dojedeme pro něj. Dispečer tyto stabilní přepravy zajišťuje už více než 5 let, dokáže tedy vše bezvadně vykomunikovat a naplánovat a zná veškerou problematiku dopravy, jelikož se jedná o bývalého řidiče. Každý řidič má přidělené své auto a na autech se řidiči nestřídají. Dodržení řádného výplatního termínu je samozřejmostí. Osobní přístup a přátelský kolektiv. Hledáme řidiče, který umí vzít za práci.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, psychologické vyšetření (psychotesty), karta do tachografu, čistý trestný rejstřík, spolehlivost, dodržování nařízení 561/2006 sb. (AETR)
Nabízíme: minimální garantovanou mzdu 31.500,-, příplatky až 8.000,- dle pracovitosti a šikovnosti (takže téměř 40.000,- čistého měsíčně není problém), 13. plat, po dohodě možnost zálohy v průběhu měsíce, pravidelné školení řidičů.
Nástup: možný ihned nebo po dohodě.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail dispo@donicar.cz nebo volejte na tel.: +420 725 252 965.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny