ŘIDIČ sk. C + E - lehkotonážní soupravy (Dobrá Voda u Českých Budějovic)

DONICAR s.r.o. nabízí v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic volnou pracovní pozici "ŘIDIČ sk. C + E - lehkotonážní soupravy". Nástupní mzda je od 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ŘIDIČ sk. C + E - lehkotonážní soupravy
Obor(y):
Doprava
Obec:
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Mzda:
od 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
DONICAR s.r.o.
U Rybníka 1876/9
37316

725 252 965

Další informace o volném místu

Z důvodu rozšiřování vozového parku nabízíme práci v prosperující a zdravé firmě. Hledáme 3 řidiče skupiny C+E na lehkotonážní soupravy. Jedná se o Mercedes Benz Actros, soupravy 120m3 a jsou průjezdné. Vozíme náklady od 2 tun do maximální váhy 15 tun. Nakládky jsou stabilní v okolí Českých Budějovic a vykládá se zejména v příhraničí SK, AT, DE odkud se vozí zpátečky zpět do jižních čech, nebo se jezdí i poprázdnu. Parkování je v areálu v Českých Budějovicích, případně po dohodě v místě bydliště řidiče. Jezdí se od pondělí do pátku. Víkendy jsou vždy volné, když je řidič šikovný, vyjde mu i dvakrát v týdnu pauza doma. Svátky jsou buď volné, nebo s příplatkem. Pokud řidiči nevychází páteční dojezd domů a zůstal by například 30km od ČB, dojedeme pro něj. Dispečer tyto stabilní přepravy zajišťuje už více než 5 let, dokáže tedy vše bezvadně vykomunikovat a naplánovat a zná veškerou problematiku dopravy, jelikož se jedná o bývalého řidiče. Každý řidič má přidělené své auto a na autech se řidiči nestřídaji. Dodržení řádného výplatního termínu je samozřejmostí. Osobní přístup a přátelský kolektiv. Hledáme řidiče, kteří umí vzít za práci.

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, psychologické vyšetření (psychotesty), karta do tachografu, čistý trestný rejstřík, spolehlivost, praxe v řízení, dodržování nařízení 561/2006 sb. (AETR)

Nabízíme: Minimální garantovaná mzda 40.000,-, příplatky až 10.000,- dle pracovitosti a šikovnosti(takže 50.000,- čistého měsíčně není problém), 13. plat, po dohodě možnost zálohy v průběhu měsíce, pravidelné školení řidičů
Nástup dle dohody.
Životopisy prosím zasílejte na email dispo@donicar.cz nebo volejte na tel.: +420 725 252 965

Kontakt na zaměstnavatele

DONICAR s.r.o.
Frühbauer
725 252 965
dispo@donicar.cz


Poslední změna: před 4 týdny