SERVISNÍ MECHANIK/ČKA (České Budějovice)

AGROZET České Budějovice, a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SERVISNÍ MECHANIK/ČKA". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SERVISNÍ MECHANIK/ČKA
Obor(y):
Výroba a provoz , Zemědělství a lesnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Dělené směny
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
AGROZET České Budějovice a.s.
U Sirkárny 501/30
37004

Další informace o volném místu

Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro firemní prodejnu v Českých Budějovicích.
Co Vás čeká: hlavní náplní Vaší práce budou servis a opravy zahradní techniky. Budete komunikovat s našimi zákazníky, sjednávat s nimi servisní zakázky a následně je evidovat v našem interním systému. Součástí Vaší práce bude také objednávka náhradních dílů. S Vaším začátkem Vám pomůžeme, ale později očekáváme samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce.
Jak si Vás představujeme: manuálně zručný týmový hráč s chutí do práce a ochotou učit se nové věci; aktivní, komunikativní a samostatná osobnost s prozákaznickou orientací; základní znalost práce s PC; řidičský průkaz sk. B; předchozí praxe v zákaznickém servisu a zkušenosti s opravami zahradní techniky a nářadí jsou pro Vás výhodou.
Práce, která na Vás čeká, je v čistém prostředí firemní prodejny. K dispozici máme zaměstnanecké parkoviště.
Nástup: dle dohody.
Co vám můžeme nabídnout: stabilní zaměstnání, pohodové kolegy, příjemné pracovní prostředí; měsíční odměny; 13. mzdu; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců; příspěvek na svatbu; příspěvek při narození dítěte; dotované stravování v prostorách zaměstnavatele; zvýhodněný telefonní tarif; věrnostní odměny dle odpracovaných let; odměny dle životních jubileí; 5 týdnů dovolené; pravidelné vzdělávací kurzy pro zvyšování kvalifikace.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Velice rádi se s Vámi seznámíme. Telefonický kontakt možný od pondělí do pátku v době 8:00-15:00 hodin.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny