SERVISNÍ TECHNIK/ČKA (České Budějovice)

KUBOUŠEK Systems s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SERVISNÍ TECHNIK/ČKA". Nástupní mzda je 20 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SERVISNÍ TECHNIK/ČKA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
20 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
KUBOUŠEK Systems s.r.o.
Lidická tř. 1937
37007

734 188 300

Další informace o volném místu

Hledáme šikovné ruce do týmu průmyslové montáže a instalace!
Jsi technicky zdatný a vidíš svou budoucnost v technickém oboru? Umíš se postavit k práci čelem a používat selský rozum? Přidej se k nám a staň se součástí profesionálů.
Co od tebe potřebujeme? Vzdělání technického směru; vyhláška 50/1978 Sb. minimálně § 5 je pro tuto pozici výhodou; zvládáš číst v technické dokumentaci; jsi samostatný a umíš technicky domýšlet efektivní chod věcí; neodcházíš od rozdělané práce, ale naopak dotahuješ věci do konce; je na tebe spoleh a dokážeš být časově flexibilní; znalost anglického nebo německého jazyka ti bude výhodou; k zákazníkovi se musíš být schopen flexibilně dopravit, tudíž ti nesmí chybět řidičský průkaz sk. B.
Co u nás budeš dělat? Budeš přímou součástí komplexních služeb, které poskytujeme našim zákazníkům, zahrnující instalace, stěhování, inspekce a servis strojů, zařízení a automatizované výroby dodávané naší firmou; projdeš si zaškolením, které z tebe společně z praxí učiní špičkového profesionála; po ukončení práce u zákazníka je potřeba pečlivě vypracovat servisní zprávy a protokoly; zákazníky máme po celé České republice a na Slovensku, takže budeš často na cestách a měl by si dokázat být časově flexibilní.
Proč se k nám přidat? Motivační platové ohodnocení podle tvých schopností; zázemí silné a zavedené moderní společnosti; práce u nás není žádná rutina; férový šéf, který tě nenechá nikdy ve štychu; tým, který tě pořádně provede všemi produkty od A do Z; 5 týdnů dovolené, stravenky, služební notebook a telefon.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (kdykoliv).

Kontakt na zaměstnavatele

KUBOUŠEK Systems s.r.o.
Markéta Wagnerová
734 188 300
kariera@kubousek.cz


Poslední změna: před 1 měsícem