SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE (České Budějovice)

Temperi, o.p.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE". Nástupní mzda je 25 000 – 42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE
Obor(y):
Výchova a vzdělávání , Služby , Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 000 – 42 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Temperi, o.p.s.
Jar. Haška 1818/1
37004

Další informace o volném místu

Náplň práce: poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny (dle z. o sociálních službách); přímá práce v terénu- poskytování sociální pomoci rodinám s dětmi nacházející se v obtížných životních situacích, realizace aktivit v rámci pozice klíčového pracovníka- spolupráce s uživatelem, plánování průběhu poskytování sociální služby, podpora uživatele při naplňování sjednaných cílů, zpracování a vedení individuálního plánu a další dokumentace, spolupráce s návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích. Každodenní součástí práce je pohyb po terénu služebním automobilem.
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání příslušného směru- Sociální práce a příbuzné obory); způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost; dobrý zdravotní stav; samostatnost, odpovědnost, flexibilitu; schopnost týmové spolupráce, loajalitu, aktivní přístup k práci; ochotu učit se nové věci; práci na PC (uživatelskou znalost MS Office- Word, Excel a další), eQuip- klientský program; řidičský průkaz sk. B- aktivní řidič.
Nabízíme: práci v rozsahu 1,0 úvazku (dle dohody); mzdu po zapracování od 25 000 Kč do 32.000 Kč + prémie + osobní ohodnocení (o 1 000 do 10 000,-); 5 týdnů dovolené; služební notebook a mobilní telefon; příjemné pracovní prostředí; profesní podporu (pravidelnou supervizi, intervizi); kvalitní a spolupracující tým; možnost dalšího vzdělávání.
Místo výkonu práce: terénní sociální práce na území správního obvodu obce s rozšířenou působností České Budějovice, Trhové Sviny a Třeboň.
Předpokládaný nástup: dle dohody.
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis
na e-mailovou adresu: tempericb@tempericb.cz. (Předmět e-mailu: "výběrové řízení "). Bližší informace podá na tel: 702 571 757 pí Hana Francová (v pracovní dny 8:00 - 17:00 hod).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem