SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE- CHARITNÍ PEČOVATELSKÁ SLUŽBA (České Budějovice)

Charita České Budějovice nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE- CHARITNÍ PEČOVATELSKÁ SLUŽBA". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE- CHARITNÍ PEČOVATELSKÁ SLUŽBA
Obor(y):
Administrativa , Služby , Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309/12
37001

731 604 478

Další informace o volném místu

Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: provádění sociálního šetření u zájemců/klientů služby; vedení příslušné dokumentace související s poskytováním služby; zajišťování sociálního poradenství; odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality sociálních služeb; koordinace poskytování sociální služby; přímá práce s uživateli pečovatelské služby.
Požadujeme: dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti; schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost; odborné znalosti v oblasti sociálních služeb a Standardů kvality sociálních služeb; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); fyzickou i psychickou zdatnost; vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti; schopnost týmové spolupráce; práce v sociálních službách a zkušenost s vedením menšího týmu výhodou; způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost; práce s PC (Word, Excel, internet a elektronická pošta); minimální stupeň vzdělání VOŠ/VŠ zaměření na sociální práci, sociální pedagogika, sociálně právní činnost.
Nabízíme: smysluplnou práci; nástupní mzdu od 28 000 Kč (po zapracování možnost zvýšení v návaznosti na výsledky, odměny); zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené; možnost dalšího vzdělávání.
Nástup: dohodou.
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis Ing. Renatě Vobejdové, renata.vobejdova@cbudejovice.charita.cz, nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478 (po - pá, 8 - 17 hod.)

Kontakt na zaměstnavatele

Charita České Budějovice
Ing. Renata Vobejdová
Personalista, mzdová účetní
731 604 478
renata.vobejdova@cbudejovice.charita.cz


Poslední změna: před 6 měsíci