SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE, PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V NÍZKOPRAHOVÉM ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ BONGO (Týn nad Vltavou)

Farní charita Týn nad Vltavou nabízí v obci Týn nad Vltavou volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE, PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V NÍZKOPRAHOVÉM ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ BONGO". Nástupní mzda je od 21 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE, PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V NÍZKOPRAHOVÉM ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ BONGO
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Týn nad Vltavou
Mzda:
od 21 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Farní charita Týn nad Vltavou
Sakařova 755
37501

731 196 120

Další informace o volném místu

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bongo je bezpečné místo, kde mohou dospívající aktivně využít volný čas a společně s pracovníky najít řešení svých problémů v nepříznivé sociální situaci.
Popis pracovní pozice: přímá práce s dětmi a mládeží ve věku od 10 do 26 let; zajištění skupinových a individuálních aktivit pro děti a mládež; příprava a realizace volnočasových, vzdělávacích a preventivních aktivit; administrativa spojená s poskytováním služby (vedení dokumentace klientů, aktualizace vnitřních předpisů); individuální plánování.
Požadujeme: vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách; komunikativnost, zodpovědnost, aktivitu a dovednost pracovat samostatně i v týmu; dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, schopnost udržet si hranice ve vztahu s klientem; kladný a vstřícný přístup k dětem a mládeži; orientaci v problematice sociálních služeb, znalost principů práce s dětmi a mládeží; znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (není podmínkou); řidičský průkaz skupiny B (výhodou), znalost práce na PC; způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost.
Nabízíme: smysluplnou práci na 35 hodin týdně, s předpokladem dlouhodobé spolupráce (jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení); nástupní mzdu od 21 tis. Kč, pravidelné odměny (očekávaná hrubá mzda 26 tis. Kč/měsíc); zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a další profesní rozvoj; nástup dohodou (ideálně od 1. 9. 2021); pracovní dobu pondělí - pátek (v rozmezí 9,30 - 18,00).
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis s motivačním dopisem: vedouci.prevence@tyn.charita.cz nebo poštou na adresu: Farní charita Týn nad Vltavou: Sakařova 755, 370 01 Týn nad Vltavou do 8.8.2021.
Případné dotazy zodpovíme na tel. 731 196 120.

Kontakt na zaměstnavatele

Farní charita Týn nad Vltavou
Informace
731 196 120
vedouci.prevence@tyn.charita.cz


Poslední změna: před 2 týdny