SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ LINKY (České Budějovice)

O2 Family, s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ LINKY". Nástupní mzda je 18 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ LINKY
Obor(y):
Administrativa
Obec:
České Budějovice
Mzda:
18 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
O2 Family, s.r.o. - ČB
Pražská tř. 2239/16
37004

604 458 354

Další informace o volném místu

Náplň práce: komunikace pouze s firemní klientelou, péče o zákazníky a doplňkový prodej; žádné plány; provozní administrativa, prodej služeb společnosti prostřednictvím moderního call centra; práce se zadáváním dat do PC; komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti.
Pracovní poměr na dobu určitou.
Pracovní pozice vhodná i pro absolventy nebo osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ).
Požadavky: profesionální jednání a empatie v komunikaci se zákazníkem; dobré komunikační dovednosti; chuť pracovat v týmu; zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost; znalost práce s počítačem (základní orientace v MS Office, běžná uživatelská znalost internetu).
Nabízíme: zázemí stabilní, flexibilní, prosperující a dynamické společnosti; zajímavou práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí; min. 1 měsíc profesionálního školení, při kterém se vám bude věnovat naše trenérka a garanti; možnost vysokého výdělku - nabízíme vám provize v neomezené výši bez předem stanovených plánů; možnost kariérního růstu; pravidelné lekce angličtiny, pro operátory AJ linky (není podmínka pro přijetí).
Zaměstnanecké výhody: příspěvek nováčkům 2 x 5 000 Kč během prvních 6 měsíců, 5 týdnů dovolené (po prvním roce),zaměstnanecký neomezený tarif s pořádným balíkem dat 20 GB- 84 Kč/měsíc, předplacená permanentka sportovního vyžití a zážitků ActivePass Plus, zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky, stravenky ve výši 100 Kč, 200 bodů do O2 Knihovna, O2 extra výhody, zvýhodněné podmínky na služby O2 TV a internetu a cestovního pojištění, společné aktivity, program Přiveď a zaškol- zajímavé finanční odměny za doporučení přátel.
Mzda: 15000,- + 3000,- osobní ohodnocení + provize.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

O2 Family, s.r.o. - ČB
Tereza Pelcová
604 458 354
tereza.pelcova@o2family.cz


Poslední změna: před 1 měsícem