SPECIALISTA/KA ODDĚLENÍ KVALITY (České Budějovice)

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SPECIALISTA/KA ODDĚLENÍ KVALITY". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPECIALISTA/KA ODDĚLENÍ KVALITY
Obor(y):
Administrativa , Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
F. A. Gerstnera 21/3
37001

Další informace o volném místu

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Pracovní náplň: vedení oddělení kvality a spolupráce s dalšími kolegy, kteří zajištují především certifikaci našich výrobků do USA a vyřizování reklamací; sledování legislativních změn v oblasti legislativy hraček a kosmetiky a mapování chemických látek v podniku v souladu s nařízením REACH a CLP a metodické řízení a koordinace činností, které s dodržováním těchto nařízení souvisí; komunikace s výrobními závody a dalšími odděleními; komunikace se zákazníky, dobrovolnými spolky, kontrolními orgány ohledně bezpečnosti našich výrobků- vystavování potřebných prohlášení, technických dokumentací; certifikace FSC a účast na pravidelných auditech externí certifikační společnosti, spolupráce se Zmocněnci CoC zodpovědnými za jednotlivé závody.
Požadujeme: vzdělání VŠ/ SŠ v chemickém oboru; znalost chemického zákona, nařízení REACH, nařízení CLP, legislativy hraček a kosmetiky výhodou; praxe na obdobné pozici vítána; dobré komunikační schopnosti; samostatnost, zodpovědnost, preciznost; znalost práce na PC (minimálně MS Office: Excel, Word); aktivní znalost AJ.
Bližší informace: jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Zam. výhody: motivační bonus, zvýhodněné závodní stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt: telefonicky (po- pá, 8 - 14 hod.) nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny