SPECIALISTA/KA V OBLASTI PRODEJE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ/ TECHNICKÁ PODPORA (České Budějovice)

dataPartner s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SPECIALISTA/KA V OBLASTI PRODEJE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ/ TECHNICKÁ PODPORA". Nástupní mzda je 32 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPECIALISTA/KA V OBLASTI PRODEJE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ/ TECHNICKÁ PODPORA
Obor(y):
Informační technologie , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
32 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
dataPartner,s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

724 379 538

Další informace o volném místu

Do naší společnosti hledáme kolegu/kolegyni s obchodním duchem a se zájmem o řízení strojů a procesů v reálném čase. Nabízíme jedinečnou možnost podílet se na prodeji unikátního softwaru RTX a čistě softwarové platformy KINGSTAR pro automatizaci strojů. Pro naše zákazníky jsme tu více jak 20 let.
Co vás čeká? Aktivní vyhledávání nových zákazníků a zájemců především o software RTX a KINGSTAR (Aplikace s RTX umožňují řízení v pevném reálném čase s přesností na mikrosekundy. RTX má vlastní plánovač nezávislý na plánovači Windows. KINGSTAR je jediný skutečně otevřený SW pro automatizaci strojů na vytváření inteligentních ovladačů, které plní koncepci Průmysl 4.0 & IoT.); technická podpora těchto produktů; péče o svěřené stávající zákazníky; konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení pro zákazníka; zpracování nabídek a obchodních případů, vyhledávání nových zakázek; prezentace produktů a návrhů řešení u jednotlivých klientů; prezentace společnosti a těchto produktů na výstavách a veletrzích; vedení přehledu obchodních případů v CRM.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe obchodního či technického zaměření; min. 3 roky praxe v obchodu, vyžadujeme zkušenost s akviziční činností v oboru IT; rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti; řidičský průkaz skup. B- aktivní řidič, ochota cestovat; zájem o technologie IT- řídicí systémy; ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání; samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup; časová flexibilita, týmovost, schopnost práce pod tlakem; schopnost odborné argumentace, přesvědčivost a příjemné vystupování.
Oceníme: aktivní znalost AJ.
Co můžeme nabídnout? Zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic; zajímavou a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP; technickou podporu ze strany SW architektů a techniků společnosti; propracované zaškolení, kariérní růst; systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době; práci s využitím moderních technologií; zajímavé firemní akce; mimopracovní aktivity; motivující platové ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + provize z prodejů), progresivní provizní řád.
Nástup: možný dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na jana.drabova@datapartner.cz nebo volat na 724 379 538 (Jana Drábová personalistka).

Kontakt na zaměstnavatele

dataPartner,s.r.o.
Ing. Jana Drábová
Personalistka
724 379 538
jana.drabova@datapartner.cz


Poslední změna: před 1 týdnem