SPRÁVCE, SPRÁVKYNĚ POČÍTAČOVÉ SÍTĚ, IT SPECIALISTA/KA (České Budějovice)

NUMERICA s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SPRÁVCE, SPRÁVKYNĚ POČÍTAČOVÉ SÍTĚ, IT SPECIALISTA/KA". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPRÁVCE, SPRÁVKYNĚ POČÍTAČOVÉ SÍTĚ, IT SPECIALISTA/KA
Obor(y):
Administrativa , Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: správa a evidence výpočetní techniky; tvorba uživatelské i systémové dokumentace a její udržování v aktualizovaném stavu; správa uživatelských oprávnění; školení uživatelů; konfigurace pracovních stanic, schopnost diagnostikovat a odstranit vzniklé poruchy na straně uživatele; instalace a reinstalace operačních systémů a ovladačů osobních počítačů, notebooků, serverů; instalace běžných kancelářských aplikací, instalace a konfigurace antivirových ochran; administrace a konfigurace běžných serverových aplikací; sledování dostupnosti a zabezpečení sítě, analýza problémů sítě; práce s hardware: opravy a rozšiřovaní stávajícího počítačového vybavení; bezpečnost provozovaných systémů; zálohování, správa a zabezpečení dat; monitoring funkčnosti systémů; analýza a odstraňování problémů; odpovědnost za rozvoj příslušných systémů; odpovědnost za tvorbu nabídkových kalkulací a participace na projektech.
Požadujeme: zkušenost se správou počítačů a uživatelů (MS Active Directory); orientaci v síťové problematice; znalost administrace OS Windows; znalost TPC/IP; zkušenost s VMWare, MS SQL.
Oceníme znalosti: Kerio Connect (není podmínkou).
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; zaškolení, možnost profesního růstu; systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů; práci s využitím moderních technologií; mimopracovní aktivity; firemní akce; motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií).
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek a konec pracovní doby, příspěvek na stravování, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 5 měsíci