STAVBYVEDOUCÍ (České Budějovice)

HINTON, a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "STAVBYVEDOUCÍ". Nástupní mzda je od 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
STAVBYVEDOUCÍ
Obor(y):
Finance , Management , Stavebnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
HINTON, a.s., 001

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: řízení a kontrola stavebních prací na stavbách v Českých Budějovicích, koordinace podřízených zaměstnanců, kvalitní řízení stavebních zakázek, spolupráce s dodavateli a jednání se subdodavateli.
Co se vám na dané pozici bude hodit: znalosti na úrovni SŠ vzdělání v pozemním stavitelství; praktické dovednosti na PC- MS Office (Word, Excel) uživatelsky; týmový duch, schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, osobní přístup a rozhodnost.
Co nabízíme a proč se přidat právě k nám? Férový přístup- co slíbíme, to plníme; zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu- v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy; možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi- sledujeme trendy; kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti- klademe důraz na ochranu života a zdraví; dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst- zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj; platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení; prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti- vážíme si dobře odvedené práce.

Zaměstnanecké výhody: notebook a mobilní telefon, prémie, automobil, karta Multisport, stravenkový paušál; firemní akce, 25 dní dovolené, pravidelné vzdělávání a rozvoj a další benefity.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 8 měsíci