STAVBYVEDOUCÍ NN/VN (ČESKÉ BUDĚJOVICE) (České Budějovice)

OMEXOM GA Energo s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "STAVBYVEDOUCÍ NN/VN (ČESKÉ BUDĚJOVICE)". Nástupní mzda je 40 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
STAVBYVEDOUCÍ NN/VN (ČESKÉ BUDĚJOVICE)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
40 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
OMEXOM GA Energo s.r.o., ČB

Další informace o volném místu

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE? Řízení a kontrola stavebních prací na stavbách NN/VN; komplexní řízení stavebních zakázek; koordinace podřízených zaměstnanců (cca 4-6); spolupráce s dodavateli; jednání s investory a dalšími účastníky staveb (úřady, TDI, projektanti).
CO BYSTE MĚLI SPLŇOVAT? ÚSO a osvědčení vyhl. 50/78 Sb.; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); uživatelskou znalost práce s PC; řídící a organizační schopnosti; samostatnost a spolehlivost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zázemí stabilní společnosti, která si svých zaměstnanců váží; jistota včas zaplacené mzdy na Váš účet; čtvrtletní odměny a mimořádné odměny za dobře zrealizované zakázky; stravenkový paušál ve výši 80 Kč/den; 25 dní dovolené; služební notebook, telefon a automobil i k osobnímu užívání; manažerské řízení vlastního pracovního času a další zajímavé benefity (možnost zakoupení firemních akcií, půjčíme Vám majetek firmy či poskytneme bezúročnou zápůjčku na bydlení, prémie za pracovní výročí, odměna za přivedení nového zaměstnance, firemní akce jako je vánoční večírek, sportovní den, krajský půlmaraton a jiné).
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky v pracovní dny od 9:00-14:00 hodin.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny