STAVEBNÍ MISTR/OVÁ (Vráto)

Klein Building s.r.o. nabízí v obci Vráto volnou pracovní pozici "STAVEBNÍ MISTR/OVÁ". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
STAVEBNÍ MISTR/OVÁ
Obor(y):
Stavebnictví , Výroba a provoz
Obec:
Vráto
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Klein Building s.r.o., Vráto

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: Vráto- Na Pěšině, developerský projekt stavba.
Předpoklady: SŠ stavebního směru, vyučení v oboru zedník, tesař, betonář, praxe v oboru minimálně 2 roky; orientace ve výkresové dokumentaci; organizační schopnosti; samostatný, ale i týmový duch; odpovědnost, flexibilita, odolnost vůči stresu; řidičské oprávnění sk. B a ochota cestovat v rámci regionu.
Náplň práce: správné a nákladově efektivní provádění staveb; přebírání dodaných materiálů, kontrola množství kvality dle objednávky; kontrola technického stavu vybavení a strojů; organizace pracovní síly, kontrola kvality provedených prací; zajištění a kontrola dodržování předpisů BOZP a PO; dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu.
Typ smlouvy: pracovní smlouva na dobu určitou (po 1 roce převod na dobu neurčitou).
Nástup do zaměstnání: ihned/dohodou.
Nabízíme: možnost podílet se na vývoji Klein Building s.r.o.; možnost být součástí na zajímavých a úspěšných projektech pod vedením zkušených manažerů; mobilní telefon, k dispozici služební vůz v rámci stavby, 4 týdny dovolené; nadstandardní podmínky při výkonu profese v zázemí stavby, občerstvení na pracovišti; odpovídající finanční ohodnocení; kolektiv, který má v krvi chuť se posouvat a mít zaměstnání jako koníček.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem