STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, STROJÍRENSKÁ DĚLNICE (České Budějovice)

EGE, spol. s r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, STROJÍRENSKÁ DĚLNICE". Nástupní mzda je 25 000 – 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, STROJÍRENSKÁ DĚLNICE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 000 – 27 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
EGE, spol. s r.o. - U Pily
U Pily 741
37001

Další informace o volném místu

Náplň práce: broušení a hrotování výrobků; jednoduché zámečnické práce nevyžadující znalost čtení výkresové dokumentace; obsluha tryskacího zařízení.
Kvalifikace: základní vzdělání/vyučení.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Zam výhody: zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy; práce v Č. Budějovicích- výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy; výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona; možnost profesního růstu; možnost zahraničních služebních cest a práce v zahraničí; vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky; kulturní a společenské akce pro zaměstnance; 5 týdnů dovolené ročně; 13. a 14. plat, měsíční odměny, věrnostní odměny; příspěvek na penzijní připojištění; dotované stravování přímo v areálu firmy; investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy); NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000 Kč.
Kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00 hod.) nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 dny