TECHNICKÝ PRACOVNÍK-ÚDRŽBÁŘ-ELEKTRIKÁŘ (M/Ž) (České Budějovice)

dataPartner s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "TECHNICKÝ PRACOVNÍK-ÚDRŽBÁŘ-ELEKTRIKÁŘ (M/Ž)". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNICKÝ PRACOVNÍK-ÚDRŽBÁŘ-ELEKTRIKÁŘ (M/Ž)
Obor(y):
Výroba a provoz , Služby
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
dataPartner,s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Hledáme technicky založeného člověka s vyhláškou č.50, který zabezpečí po technické stránce chod naší budovy v centru Českých Budějovic a bude k ruce kolegům při montážních pracích.
Náplň práce: udržovat funkčnost svěřeného zařízení a vybavení v objektech i mimo ně; vyhledávat a identifikovat závady a následně zajistit jejich nápravu-opravu; provádět denní a preventivní údržbu a kontrolu svěřených zařízení a vybavení v areálu společnosti; práce všeho druhu (zednické, tesařské, instalatérské, elektro); správa stávajícího vybavení budovy a zednické opravy; zajištění prací většího rozsahu (např. zařídit firmu na čištění okapů atd.); údržba a servis elektrických zařízení NN; opravy elektrických zařízení, odstranění zjištěných poruch na zařízení; manipulace na zařízeních vč. úprav provozně technických parametrů; obsluha technologických zařízení dle příslušných technických a technologických předpisů; kontrola a provádění záznamů o chodu zařízení a provedené údržbě; elektromontážní práce; mechanické montážní práce (montáž elektrických komponentů do rozvaděčů, občasná montáž zařízení v tuzemsku i zahraničí).
Požadavky: SOU/SŠ vzdělání- obor elektromechanik nebo příbuzný technický obor; ŘP sk. B- PODMÍNKOU; spolehlivý a zodpovědný přístup k práci; manuální a řemeslnou zručnost; praxe v oboru technického zabezpečení budov výhodou; praxe v oblasti údržby- nutná; znalost práce na PC; vyhláška č. 50/78 Sb. §6 (250/2021 Sb.)- pokud nemáte platnou, můžeme nechat obnovit.
Nabízíme: nástupní mzdu 30 000 Kč až 40 000 Kč (navýšení po zkušební době); různorodou a kreativní činnost; výhodu malé, rodinné firmy- Vaše práce bude vidět a budete dělat něco, co Vám bude dávat smysl! Možnost věci rozhodnout a vylepšit je; práci pouze na ranní směnu.
Nástup: možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, sick days.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny