TECHNICKÝ PRACOVNÍK/TECHNICKÁ PRACOVNICE PRO ÚSTAV AKVAKULTURY A OCHRANY VOD (ÚAOV) (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "TECHNICKÝ PRACOVNÍK/TECHNICKÁ PRACOVNICE PRO ÚSTAV AKVAKULTURY A OCHRANY VOD (ÚAOV)". Nástupní mzda je 28 000 – 33 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNICKÝ PRACOVNÍK/TECHNICKÁ PRACOVNICE PRO ÚSTAV AKVAKULTURY A OCHRANY VOD (ÚAOV)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
28 000 – 33 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - FROV - Ústav akvakultury a ochrany vod
Na Sádkách 1780
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: Údržba budov FROV JU včetně okolí; Zajištění pravidelné kontroly, údržby a revizí strojů, technologií a budov; Řešení alarmů, hlídání stavů spotřeb energií, kontrola měřáků, komunikace s dodavateli; Spolupráce při vyřizování reklamací, servisu a oprav v rámci objektů fakulty; Odborné řemeslné práce při opravách a výrobě zařízení; Kontrola, údržba a servis vozového parku fakulty; Další činnosti související s chodem Ústavu akvakultury a ochrany vod (ÚAOV).
Požadujeme: Středoškolské vzdělání (technického směru), Předchozí zkušenost s prací na obdobné pozici výhodou; Řidičský průkaz minimálně sk. B - aktivní řidič/ka; Základní znalost anglického jazyka výhodou; Uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); Zručnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů a vysokou časovou flexibilitu; Svářečský průkaz, výuční list v oboru "Elektrikář" či "Instalatér" výhodou; Výborný zdravotní stav;Trestní bezúhonnost.
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a v nově zrekonstruovaných prostorách fakulty; Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy), Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, stravenkový paušál).
Nástup: červen-červenec 2023
Mzda: 28 000 - 33 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU) po zapracování možnost přiznání výkonnostní prémie
Místo výkonu:Fakulta rybářství a ochrany vod, Ústav akvakultury a ochrany vod (ÚAOV), Na Sádkách 1780, 370 05 České Budějovice
Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail: mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 30. 5. 2023

Více informací na: https://www.frov.jcu.cz/cz/fakulta/volna-mista

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny