TECHNICKÝ ŘEDITEL/KA - COO (České Budějovice)

SCB Foundry, a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "TECHNICKÝ ŘEDITEL/KA - COO". Nástupní mzda je 55 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNICKÝ ŘEDITEL/KA - COO
Obor(y):
Administrativa , Finance , Management
Obec:
České Budějovice
Mzda:
55 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
SCB Foundry, a.s.
Riegrova 1756/51
37001

Další informace o volném místu

Provozní ředitel řídí, koordinuje a vykonává dohled nad technickými a technologickými procesy výroby, údržby, oprav a instalací techniky v daném průmyslovém odvětví.
Pracovní činnosti: Nastavení, řízení a koordinace provozních procesů v rámci organizace. Stanovování provozních plánů a organizační politiky v souladu se strategií organizace. Hodnocení technicko-ekonomických cílů, plnění plánů a vybraných ukazatelů výroby. Řízení implementace nových technologií a výrobních postupů s cílem optimalizace výrobního procesu. Koordinace řešení provozních a operativních problémů. Sledování a vyhodnocování efektivity provozních procesů, návrhy na zlepšení jejich koordinace v rámci organizace. Tvorba organizačních, provozních a pracovních řádů a dalších norem potřebných k řízení organizace. Koordinace služeb a kontrola dodržování provozních předpisů, pravidel a směrnic. Plánování a koordinace údržby a pravidelných servisních prohlídek a oprav. Aktivní účast při zákaznických a certifikačních auditech. Reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty. Spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace. Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.
Požadujeme: VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, předchozí praxe na vrcholové řídící pozici, znalost ukrajinského a ruského jazyka výhodou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 8 měsíci