TECHNIK/ČKA VSTUPNÍ KVALITY PRO VÝROBKY ZDRAVOTNÍ TECHNIKY (České Budějovice)

TSE spol. s r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "TECHNIK/ČKA VSTUPNÍ KVALITY PRO VÝROBKY ZDRAVOTNÍ TECHNIKY". Nástupní mzda je 26 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNIK/ČKA VSTUPNÍ KVALITY PRO VÝROBKY ZDRAVOTNÍ TECHNIKY
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
26 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
TSE spol. s r.o.
Mánesova 390/74
37001

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: vstupní kontrola kvality materiálu pro výrobky zdravotní techniky; jednání s dodavateli v oblasti kvality, kontrola dokumentace; řešení reklamací a kvalitativních nedostatků; řešení neshod s definovanými požadavky a specifikacemi; kontrola předložených vzorků; vedení záznamů z prováděných činností.
Požadujeme: SŠ vzdělání- technický obor výhodou; zkušenosti na obdobné pozici výhodou; znalost norem ISO 13485 a ISO 14001 výhodou; znalost technologických a výrobních možností, procesů a předpisů; znalost metodik řízení procesů jakosti výhodou; znalost AJ; znalost MS Office; ŘP sk. B; komunikativnost, pečlivost, technickou způsobilost, systematičnost.
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování ve firmě (30 Kč/oběd - zbytek hradí zaměstnavatel); stabilní zaměstnání; týden dovolené navíc (5 týdnů za kalendářní rok); pracovní doba 37,5 hod./týden (po - pá), pouze ranní směna; místo výkonu práce v centru ČB blízko autobusového a vlakového nádraží; výkon práce za podpory nejmodernějších technologií v oboru; příspěvek na penzijní a životní pojištění; příspěvek na dětskou rekreaci, na školní potřeby; možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny