TECHNOLOG-PROGRAMÁTOR CNC (České Budějovice)

MOTOR JIKOV Fostron a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "TECHNOLOG-PROGRAMÁTOR CNC". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNOLOG-PROGRAMÁTOR CNC
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Kněžskodvorská 2277/26
37004

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: vytváří programy pro tvarové frézování a vrtání na CNC obráběcích strojích, spolupracuje s konstruktéry, technology a výrobou.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenského zaměření (Strojírenská technologie, obrábění výhodou), znalost AJ pasivně, praxe v oboru výhodou, uživatelsky PC, CAD/CAM, ŘP skupiny "B", loajálnost vůči firmě, technickou odbornost, spolehlivost, znalost technického kreslení, základní znalost CAD/CAM.
Nabízíme: práci na moderních CNC obráběcích strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem