TECHNOLOG/ŽKA (České Budějovice)

MOTOR JIKOV Fostron a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "TECHNOLOG/ŽKA". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNOLOG/ŽKA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Kněžskodvorská 2277/26
37004

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: technolog obrábění se podílí na technicko-obchodních kalkulacích, předvýrobních etapách nových projektů, vytváří potřebnou dokumentaci a technologii včetně přípravků, nářadí a nástrojů, zavádí nové projekty do výroby, vytváří programy pro CNC stroje, provádí racionalizaci a optimalizaci projektů (výrob).
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenského zaměření (strojírenská technologie, obrábění výhodou), znalost AJ aktivně (B1), NJ výhodou, uživatelsky PC, loajálnost vůči firmě, technickou odbornost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zručnost, flexibilitu a samostatnost, znalost strojírenských technologií- obrábění, materiálů a procesů v oblastech zpracování Al odlitků, základní znalost Cax SW, konstrukčních a procesních, znalost technického kreslení, základní znalost FMEA a nástrojů kvality.
Nabízíme: práci na moderních CNC obráběcích strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem