ÚČETNÍ (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ÚČETNÍ". Nástupní mzda je 25 000 – 31 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ÚČETNÍ
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 000 – 31 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: zpracování prvotních dokladů svěřených projektů, předběžná kontrola dokladů dle zákona č. 320/2001 Sb. o finanční kontrole, pravidelné běžné kontroly účetnictví svěřené oblasti, zajištění související agendy pohledávek a závazků, kontrola neuhrazeného salda, vystavování upomínek za přidělenou součást, spolupráce při zpracování dokladové inventarizace, archivace dokladů, spolupráce s pověřenými osobami fakulty.
Požadavky: min. středoškolské vzdělání; znalost zákona o účetnictví a účetních standardů; znalost zákon o DPH; znalost účtování projektů výhodou; znalost MS Office (MS Word, MS Excel); schopnost a ochota pracovního nasazení, pečlivost, samostatnost; znalost ANJ výhodou.
Nabízíme: perspektivu zaměstnání, práci v příjemném kolektivu s možností profesního rozvoje; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání; závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvyhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: ihned nebo dle dohody.
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU, nástup 25 000 Kč, po zapracování 31 000 Kč.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „účetní“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 27. 5. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny