ÚČETNÍ KOLEJÍ A MENZ JIHOČESKÉ UNIVERZITY (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ÚČETNÍ KOLEJÍ A MENZ JIHOČESKÉ UNIVERZITY". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ÚČETNÍ KOLEJÍ A MENZ JIHOČESKÉ UNIVERZITY
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - Koleje a menzy
Studentská 800/15
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: kompletní vedení účetnictví KaM JU; vykonává činnost finanční účetní, odborně provádí účetní agendu; zajišťuje kontrolu prvotních dokladů, kompletaci a předkontaci dokladů, sledování operativní evidence hospodářské činnosti v úsecích KaM JU, kontroluje správnost veškerých plateb; provádí kontaci plateb, odsouhlasuje příjemky s fakturami; odpovídá za správnost, dochvilnost evidence a správné předkládání účetních dokladů k uzávěrkám; podílí se na inventarizaci majetku KaM; provádí dílčí administrativní práce.
Požadujeme: středoškolské nebo VŠ vzdělání ekonomického směru; praxe v oblasti účetnictví, administrativy, pokladny; znalost zákona o účetnictví a účetních standardů; trestní bezúhonnost; práci na PC (MS Office, zejm. MS Word a MS Excel) na uživatelské úrovni; pečlivost, příjemné vystupování, spolehlivost.
Nabízíme: zajímavou práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: září 2022 nebo po dohodě.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením "Účetní KaM JU" zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 21. 8. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 6 dny