VEDOUCÍ MENZY JIHOČESKÉ UNIVERZITY (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "VEDOUCÍ MENZY JIHOČESKÉ UNIVERZITY". Nástupní mzda je od 31 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VEDOUCÍ MENZY JIHOČESKÉ UNIVERZITY
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 31 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v ČB - Koleje a menzy
Studentská 800/15
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: řídí, organizuje přípravu a výdej jídel v zařízení Menzy Jihočeské univerzity, výdejnách menzy a v zařízeních smluvních odběratelů včetně sestavení jídelníčku; odpovídá za kalkulace cen jídel a zajišťuje rauty a občerstvení; organizuje a řídí činnost menzy v souladu s rozpočtovými pravidly; provádí odborné školení pracovníků menzy, v rozsahu platné legislativy BOZP a předpisů JU; odpovídá a zpracovává zprávy HACCP; zajišťuje veškeré činnosti týkající se oprav a údržby zařízení v souladu s platnými bezpečnostními a protipožárními předpisy; účastní se veškerých kontrol prováděných z úrovně externích i vnitřních oprávněných kontrolních orgánů; odpovídá za dodržování hygienických předpisů, BOZP a PO a ochrany majetku v rozsahu platné legislativy týkající se společného stravování; kontroluje smlouvy s odběrateli, připravuje výběrová řízení na nákup materiálu; zodpovídá za evidenci odpadů, výkazy práce, inventury majetku.
Požadujeme: SO/SŠ vzdělání se zaměřením na gastronomii; praxi min.3 roky ve stravovacím provozu, trestní bezúhonnost; zkušenosti s vedením většího kolektivu lidí; zkušenosti s administrativní činností, znalost práce na PC; schopnost pracovat samostatně i v týmu, výborné komunikační schopnosti; znalost systému kritických bodů HACCP výhodou; znalost normování jídel; alespoň základní znalost Zákoníku práce; ŘP sk. B, aktivní řidič výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování; po zaučení výkonnostní prémie.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: srpen 2022 nebo dle dohody.
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením "Vedoucí menzy KaM JU" zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 21. 8. 2022. Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem