VEDOUCÍ SKLADU (Homole)

MOTOR JIKOV GREEN a.s. nabízí v obci Homole volnou pracovní pozici "VEDOUCÍ SKLADU". Nástupní mzda je 30 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VEDOUCÍ SKLADU
Obor(y):
Doprava , Finance , Management , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Homole
Mzda:
30 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MOTOR JIKOV GREEN a.s., Homole

Další informace o volném místu

Požadavky: vyučen/SŠ, kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací, praxe v oboru 1 rok, osvědčení VZV, uživatelská znalost PC, organizovanost a smysl pro pořádek, fyzická zdatnost výhodou.
Pracovní náplň: příjem a výdej materiálu ze skladu, zodpovědnost za provoz skladu s jedním zaměstnancem, komunikace a plánování s výrobním mistrem, vedení a udržování skladové evidence, práce s vysokozdvižným vozíkem. Zodpovědně vykonává činnosti při skladování a zacházení s vyráběnými díly a zbožím. Přejímá vyráběné díly a zboží, kontroluje dokumenty, které zboží doprovází. Naskladňuje a vydává zboží a díly do výroby, vede příslušnou evidenci o pohybu a přehledu zásob.
Nabízíme: dobré platové podmínky včetně měsíčně vypláceného bonusu, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování.
Nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Místo výkonu práce: České Budějovice- Homole.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny