VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR (Dobrá Voda u Českých Budějovic)

CSS Emausy s.r.o.. nabízí v obci Dobrá Voda u Českých Budějovic volnou pracovní pozici "VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR". Nástupní mzda je od 42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR
Obor(y):
Management , Zdravotnictví
Obec:
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Mzda:
od 42 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
CSS Emausy s.r.o..
Lázeňská 2438/77
37316

Další informace o volném místu

Požadujeme: SŠ/VOŠ vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra; zkušenosti na pozici zdravotní sestry min. 6 let; způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost; osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu; zkušenost nebo znalost odborných standardů výhodou; dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, vysokou míru zodpovědnosti.
Popis činnosti: vedení menšího kolektivu zdravotních sester; poskytování ošetřovatelské péče, vyhodnocování potřeb a úrovně soběstačnosti uživatelů; řeší reklamace a stížností uživatelů a jejich rodin; vykazování úkonů a odesílání podkladů pro zdravotní pojišťovny hodnocení a ošetřování celistvosti kůže a chronických ran; hodnocení sociální situace uživatele ve spolupráci se sociálním pracovníkem; spolupráce na zpracování odborných standardů; vedení příslušné dokumentace.
Bližší informace: jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Čeká Vás práce v přátelském kolektivu a prostředí. Na termínu nástupu se domluvíme dle Vašich možností.
Nabízíme: možnost firemního stravování, káva a čaj na pracovišti jsou samozřejmostí. Vedle mzdy zaměstnanci dostávají odměny při životních a pracovních výročích a snažíme se být nápomocní v tíživých životních situacích. Máme 5 týdnů dovolené a podporujeme další vzdělávání v oboru.
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu petra.kosinova@ledax.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci