VŠ- ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE- Oddělení faktorů prostředí, OOV (České Budějovice)

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "VŠ- ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE- Oddělení faktorů prostředí, OOV". Nástupní mzda je 21 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VŠ- ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE- Oddělení faktorů prostředí, OOV
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
21 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - pracoviště České Budějovice
L. B. Schneidera 362/32
37001

Další informace o volném místu

Náplň práce: obsluha měřících stanic pro kontinuální odběry a měření venkovního ovzduší (znalost přístrojové techniky, SW pro měřící techniku); měření venkovního ovzduší- imisí- mobilní technikou (znalost techniky a principů měření jednotlivých škodlivin v ovzduší dle specifikace měřícího vozu, znalost SW vybavení a SW pro přenos dat, zpracování naměřených dat); provádění odběrů a fyzikálních měření pracovního a komunálního prostředí (měření a vzorkování pracovního a komunálního ovzduší, měření intenzity umělého osvětlení a denního osvětlení, měření mikroklimatických podmínek, měření hluku a vibrací); práce v terénu; samostatná práce s laboratorním informačním systémem; komunikace se zákazníky.
Požadavky pro přijetí: vysokoškolské vzdělání technického, chemického nebo přírodovědného směru; dobrá znalost práce na PC; organizační schopnosti, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost; řidičský průkaz skupiny B a pokud možno i skupiny C (možnost rozšířit dosavadní ŘP o skupinu C).
Zaměstnanecké výhody a benefity: smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou; 5 týdnů dovolené a 2 dny sick days; stravenkový paušál.
Platové ohodnocení: dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace.
Nástup: dle dohody.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 7 měsíci