VÝVOJÁŘ/KA APLIKAČNÍHO SW (České Budějovice)

NUMERICA s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "VÝVOJÁŘ/KA APLIKAČNÍHO SW". Nástupní mzda je 30 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VÝVOJÁŘ/KA APLIKAČNÍHO SW
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241/15
37001

Další informace o volném místu

Do našeho týmu hledáme posilu na návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací.
Náplň práce: návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací nebo jejich částí; příprava a implementace SW projektů; interní testování a řešení chyb z testování i provozu.
Požadujeme: znalost programovacího jazyka C# nebo C/C++; znalost principů OOP; aktivní schopnost využívat verzovací nástroj Git případně jeho alternativy; časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu; schopnost samostatné i týmové práce.
Oceníme znalost: WPF, ASP.NET Core, XML, UML,Web Services, znalost principů transakční SQL databáze, MS SQL.
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic, je zde řada restaurací v okolí, dobrá dopravní dostupnost; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň; zaškolení, možnost profesního růstu; systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době; práci s využitím moderních technologií; motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování).
Nástup: možný dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování a příspěvek na stravování.
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@numerica.cz nebo volejte na 724 379 538 (Jana Drábová personalistka).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 10 měsíci