ZÁSOBOVAČ/KA (České Budějovice)

Katastrální úřad pro Jihočeský kraj nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ZÁSOBOVAČ/KA". Nástupní mzda je 19 730 – 28 920 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ZÁSOBOVAČ/KA
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
České Budějovice
Mzda:
19 730 – 28 920 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Katastrální úřad pro Jihočeský kraj - Katastrální pracoviště České Budějovice
Lidická tř. 124/11
37001

Další informace o volném místu

Požadujeme: minimálně SŠ; uživatelskou práci na PC -MS Office na úrovni "pokročilý"; velmi dobré komunikační schopnosti; občanskou bezúhonnost; řidičský průkaz skupiny B- aktivní řidič; spolehlivost, pečlivost, samostatnost a odpovědnost.
Náplň páce: vedení agendy rekreačního zařízení; vedení agendy veřejných zakázek malého rozsahu prostřednictvím elektronického tržiště NEN; vedení evidence přijatých faktur; vedení komplexního zásobování materiálem včt. vyhotovení objednávek; uveřejňování smluv a objednávek v registru smluv; příprava podkladů pro zpracování účetnictví.
Místem výkonu práce je Katastrální úřad pro Jihočeský kraj, Lidická tř. 124/11, České Budějovice.
Nabízíme: zajímavou, samostatnou práci, odměňování v souladu se zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, v závislosti na délce dosažené praxe a vzdělání, zařazení do 9. platové třídy; systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, příspěvek na stravování, sick days); možnost odborného růstu.
Termín nástupu: 1. srpna 2022 případně dle dohody.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete v termínu do 30. června 2022 v elektronické podobě na adresu hana.lembergerova@cuzk.cz nebo v listinné podobě na adresu služebního úřadu Katastrální úřad pro Jihočeský kraj, Lidická tř. 124/11, 370 86 České Budějovice. Bližší informace poskytne Bc. Hana Lembergerová, personalistka, tel.: +420 386 713 245, e-mail: hana.lembergerova@cuzk.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny