Volná pracovní místa v obci Libníč

PROVOZNÍ TECHNIK aktualizováno před 3 dny

Volné místo na pracovní pozici PROVOZNÍ TECHNIK nabízí Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie v obci Libníč. Mzda od 30 000 Kč.

Libníč od 30 000 Kč

PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- přímá obslužná péče pro sociální službu Chráněné bydlení aktualizováno před 5 dny

Volné místo na pracovní pozici PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- přímá obslužná péče pro sociální službu Chráněné bydlení nabízí Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie v obci Libníč. Mzda od 25 000 Kč.

Libníč od 25 000 Kč

VŠEOBECNÁ SESTRA PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBU- domov se zvláštním režimem aktualizováno před 1 měsícem

Volné místo na pracovní pozici VŠEOBECNÁ SESTRA PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBU- domov se zvláštním režimem nabízí Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie v obci Libníč. Mzda od 35 000 Kč.

Libníč od 35 000 Kč

MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ, ÚČETNÍ aktualizováno před 1 měsícem

Volné místo na pracovní pozici MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ, ÚČETNÍ nabízí Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie v obci Libníč. Mzda od 23 250 Kč.

Libníč od 23 250 Kč

ÚDRŽBÁŘ-INSTALATÉR, TOPENÁŘ (m/ž) aktualizováno před 1 měsícem

Volné místo na pracovní pozici ÚDRŽBÁŘ-INSTALATÉR, TOPENÁŘ (m/ž) nabízí Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie v obci Libníč. Mzda od 24 000 Kč.

Libníč od 24 000 Kč

PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- přímá obslužná péče v Domově se zvláštním režimem aktualizováno před 1 měsícem

Volné místo na pracovní pozici PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- přímá obslužná péče v Domově se zvláštním režimem nabízí Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie v obci Libníč. Mzda od 27 570 Kč.

Libníč od 27 570 Kč